KONST / Litografier / Färglitografi 13903285
nr 1390 3285
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/200, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:48:42
7/4 14:48:39
100 kr
12/4 19:43:43
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare